Skip to content

O Firmie

Choć na rynku stawiam dopiero pierwsze kroki, to moja pasja do tego, aby być blisko natury zrodziła się dobrych kilkanaście lat temu. Już będąc dzieckiem miałam więcej styczności z ziołami i tzw. domowymi sposobami  niż z lekarstwami i lekarzami. Kolejne lata tylko potwierdzały mnie w słuszności obranej drogi i poszerzały coraz to nowe horyzonty dla mnie jeszcze nieodkryte. Teraz kiedy jestem mamą dwóch przeuroczych urwisów i kiedy podjęłam się odpowiedzialności za zdrowie całej mojej najbliższej rodziny dorosłam do decyzji o realizowaniu swojej pasji także na płaszczyźnie zawodowej.

Chcę aby ta strona była zbiorem ciekawych wiadomości z zakresu szeroko pojętego zdrowego stylu życia, żebyście znaleźli na niej wskazówki jak zmieniać małymi krokami swoje nawyki, nie zawsze dobre. Chcę także zaoferować Wam zdrową, ekologiczną, naturalną żywność, żywność stworzoną z potrzeby serca i zdrowia, a nie tylko z potrzeby zarobku.

Zapraszam  sklepu internetowego, na strony platformy allegro do użytkownika www_ekoana_pl oraz do naszej siedziby stacjonarnej.

Anna Bugajska